libero ekran led 8x4v2

Ekrany LED w galeriach handlowych przyciągają więcej klientów. Sprawdź!

Wewnętrzne Ekrany ledowe w galeriach handlowych zawitały na dobre.

Na przełomie ostatnich kilku lat technologia reklamowych ekranów LED w
znanych już nam jako zewnętrzne telebimy LED rozwinęła się na tyle, że ekrany ledowe stały się dostępne dla poszczególnych przedsiębiorców w sieciach handlowych. Możemy zaobserwować jak w przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy ekrany reklamowe LED pojawiają się w naszych galeriach handlowych w coraz większej ilości popularnych marek np. ekrany LED CCC, ekrany LED Reserved, ekrany LED Carry. Najczęściej pojawiają się pod postacią wewnętrznych telebimów LED ale także jako: ekrany LED totem, ekrany diodowe LED poster (plakat), ekrany LED w witrynie, a nawet całe ekrany LED za kasą.

Ekrany LED w CCC, Ekrany LED w Reserved, Ekrany LED w Carry, Ekrany LED w ZARA .

Ekrany LED w galeriach Handlowych

Znane marki decydują się na zastosowanie ekranów ledowych ze względu na ich wysoką skuteczność, która wynika z rozwiniętej technologi. Technologia ta pozwala budować złożone ekrany LED w dowolnej formie oraz formacie oznacza to że wyświetlacz LED może mieć nieograniczony rozmiar! Tak.. ekrany diodowe LED mogą zajmować nawet całą ścianę np. za kasami. Niepodważalnym dodatkowym atutem tego typu reklam LED są niebywale żywe kolory gdyż każdy piksel świeci własnym światłem ( LED Light-emitting diode) co sprawia, że ekrany ledowe wyróżniają się wysokim kontrastem, który skutecznie przyciąga uwagę klienta a obraz czy reklama prezentują się fantastycznie!

Oferowane przez nas ekrany LED RGB są wysokiej jakości dzięki czemu koszt eksploatacji jest niski. Technologia jest tak przyjazna, że obsługa ekranu LED jest samą przyjemnością.

Tagi: ekrany LED w sklepach; ściany LED w sklepach, totemy LED w galeriach, telebimy LED CCC, Telebimy LED Reserved, Telebimy LED Carry, Telebimy LED ZARA, Telebimy LED Bershka, wyświetlacz reklamowy LED cena, ledowy, Producent, Poznań

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *