DIGITAL SIGNAGE – SAMART TV oraz LCD

SPRZEDAŻ / DORADZTWO / INSTALACJA / KONFIGURACJA / OBSŁUGA

Atrakcyjna oferta ekranów LED LCD  marki Vestel. Sprawdź!

DIGITAL SIGNAGE

Pojedyncze lub rozbudowane systemy ekranów LED LCD Digital Signage pozwalają na wyświetlanie treści o charakterze reklamowym bądź informacyjnym. W przeciwieństwie do tradycyjnej reklamy w formie billboardu są niezwykle ekologiczne, umożliwiają prostą zmianę wyświetlanego tekstu na inny bez zużywania papieru czy długiego oczekiwania. Skutecznie przykuwają uwagę potencjalnych odbiorców dzięki atrakcyjnej, interaktywnej formie wyświetlania. Telebimy wewnętrzne idealnie sprawdzą się w sklepach, salonach usługowych, biurach, centrach handlowych czy recepcjach.

złóż zapytanie

biuro@gilbt.com

794 107 400

Systemy ekranów LED LCD Digital Signage

Oferujemy klientom wysokiej jakości urządzenia do wyświetlania treści informacyjnych i reklamowych. Asortyment tworzą również produkty Visual Solution od światowego lidera nowoczesnych rozwiązań Digital Signage – VESTEL (LFD Monitors, Video Wall Monitors, Interactive Monitors, Professional Touch Panels oraz wiele innych), a także producenta wysokiej jakości supernowoczesnych Interactive Flat Panel Displays opartych na technologiach LED, DLED, MDLED i OLED. Dzięki innowacyjnym systemom Digital Signage odbiorcy nie tylko zwrócą uwagę na wyświetlane treści, ale również będą mieli możliwość połączenia się za pośrednictwem swojego urządzenia mobilnego ze szczegółami wyświetlanej reklamy bądź informacji przy pomocy odczytania kodów QR lub poprzez technologię BlueTooth.

Digital Signage – rozwiązanie dla Twojej firmy

Telebimy zyskują na popularności dzięki temu, że są lepiej zauważalne niż tradycyjne billboardy i skuteczniej przykuwają uwagę. W przeciwieństwie do standardowych posterów reklamowych dają możliwość prostego podświetlenia wyświetlanej treści, aby całość była równie dobrze widoczna niezależnie od oświetlenia panującego w pomieszczeniu. W zależności od wybranego modelu telebimów wewnętrznych wykonanych w technologii Digital Signage obraz może ulegać zmianie. Istnieje możliwość wgrania ścieżki dźwiękowej, pojawiającej się wraz z wyświetlanymi treściami, a także przejścia do szczegółowych informacji wyświetlanych na ekranie LED przy pomocy urządzeń mobilnych (poprzez odczyt kodu QR lub łącząc się z ekranem poprzez Bluetooth).

Digital Signage to ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie, które pozwoli w prosty, a przede wszystkim szybki sposób zmienić treści reklamowe na nowoczesne, w pełni widoczne i dużo łatwiejsze w odbiorze. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością pomożemy w dokonaniu najlepszego wyboru, dostosowanego do indywidualnych potrzeb.