telebim LED polimex

Ile kosztuje Telebim LED?

instalacja telebimu wewnętrznego

Sprawdź aktualną cenę w konfiguratorze.

konfigurator tablice led

Potrzebujesz dokładnej wyceny telebimu LED?

Napisz do lub zadzwoń do nas przygotujemy dokładną wycenę.

biuro@gilbt.com Tel 794107400

Telebimy LED Ekrany LED. Jaka cena urządzenia? Jaki jest całkowity koszt projektu?

Koszt zakupu ekranu LED to jedynie część całkowitego kosztu projektu instalacji i eksploatacji Telebimu LED. Abyśmy obliczyć całkowity koszt należy ustalić jakie pozycje powinna zawierać oferta cenowa na kompleksową realizację projektu.

Warto zdawać sobie sprawę, że ceny na rynku są dość zróżnicowane jednak najczęściej droższe Ekrany LED po dwóch latach eksploatacji dzięki niezawodności i niższym kosztom utrzymania zapewniają wyższą stopę zwrotu z inwestycji. Więcej szczegółów w artykule.

Co powinna zawierać oferta?

Ekran LED i sterowanie, konstrukcja ( wolnostojąca, na ścianę, na dach, itp), instalacja wraz z konfiguracją, szkolenie z obsługi, obsługa gwarancyjna, zestaw części zapasowych.

1. Ekran LED ze sterowaniem

Cena ekranu ledowego będzie się wahać w zależności od typu urządzenia i jego zastosowania.

Ekrany wewnętrzne i zewnętrzne.

Podstawowym czynnikiem wpływającym na cenę będzie zastosowanie ekranu LED. Wewnętrzne ekrany LED są tańsze niż zewnętrzne telebimy LED, które są jaśniejsze i odporne na warunki atmosferyczne co za tym idzie wymagają lepszej izolacji oraz bardziej wydajnych komponentów zużywają również więcej energii elektrycznej.

Rodzaje ekranów LED: stacjonarne, przenośne, przeźroczyste siatki LED na elewację i do witryn.

Drugim czynnikiem będzie rodzaj zastosowania takiego urządzenia. Ekrany LED statyczne są tańsze niż lekkie ekrany LED mobilne ze skrzyniami transportowymi. Kurtyny LED i siatki LED też są droższe ze względu na bardziej skomplikowaną konstrukcję. Banda sportowa LED musi spełniać często surowe wymogi różnych federacji np FIFA . Są też elastyczne wyświetlacze LED które także są droższe niż standardowe ekrany ledowe.

Pitch Size czyli rozmiar Piksela

Trzecim i ostatnim z najistotniejszych czynników jest rozmiar piksla wyrażany w zapisie ekran LED P2, P3, P4, P5, P6, P8, P10, P16 (z ang. Pitch) cyfra oznacza rozmiar podany w [mm] czyli P10 to piksel kwadratowy o boku 10mm a P2 to piksel 2mm. Im mniejszy piksel tym droższy wyświetlacz LED.

w

Ceny telebimów LED wahają się 3000-30000zł za m2 sprawdź cenę w konfiguratorze LED.

Im drobniejszy piksel tym wyższa jakość obrazu ( widoczna do pewnej odległości) ale także wyższa cena. Aby zachować odpowiednią jakość obrazu dla danej odległości przy optymalnej cenie najlepiej zlecić dobór piksela ekspertowi na podstawie wywiadu dobierze on najlepsze rozwiązanie w zależności od potrzeb klienta.

Poniższy schemat może być pomocny przy samodzielnym doborze odpowiedniej wielkości piksela dla danej odległości.

rozmiar piksla LED

2. Konstrukcja:

Każde miejsce instalacji jest inne dlatego wymaga innej konstrukcji ostateczna cena konstrukcji zależy od jej projektu. Projekty i wyceny konstrukcji dokonujemy po konsultacji z klientem gdyż ciężko podać uniwersalną cenę konstrukcji. Poniżej przykład.

Konstrukcja do wnętrz wolno stojąca

ekran 4×2.5m cena 8000zł netto

ekran 3x2m cena 6500zł netto

3. Instalacja:

Jak w wypadku konstrukcji pod Telebim LED cena instalacji będzie zależna od rodzaju ekranu LED oraz miejsca instalacji. Czasami są wymagane specjalistyczne czynności i narzędzia jak dźwigi, podnośniki, wylewanie fundamentów, rusztowania, spawanie na wysokości itp., itd. Wyceny dokonujemy po konsultacji z klientem i określeniu wymaganego zakresu prac.

Koszt instalacji powyższego ekranu 4×2.5 na terenie PL to 2500zł netto w tym jest zawarta także konfiguracja oraz szkolenie.

Przy mniejszych ekranach w kompaktowych rozmiarach np. 1.6×0.8m istnieje możliwość samodzielnego montażu.

Sprawdź aktualną cenę w konfiguratorze.

konfigurator tablice led

Ważne – Koszt eksploatacji telebimu LED

Dlaczego ceny na rynku są tak zróżnicowane?

Cena przekłada się najczęściej na jakość ekranu LED a jego jakość na jakość twojej reklamy i co ważne koszt eksploatacji oraz utrzymania.

Od jakości użytych komponentów zależy finalny efekt oraz jak długo się nim nacieszymy. Często pozornie wyższa cena telebimu w ostatecznym rozrachunku np. eksploatacji przez 2 lata wyjdzie taniej – weźmy to pod uwagę. Markowe komponenty są żywotniejsze, mniej awaryjne a także oszczędniejsze pod kątem zużycia energii elektrycznej.

Markowe komponenty to niższe zużycie prądu i niższe rachunki nawet o 30%, dłuższa żywotność nawet o kilka lat, rzadszy serwis – ciągła praca, atrakcyjniejsza reklama – wysoka jakość obrazu i twojej reklamy.

Poza jakością urządzenia, która jest niezwykle istotna dla żywotności oraz jakości obrazu należy zwrócić uwagę na jakość obsługi tj. instalacja, konfiguracja, wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne. Może dojść do sytuacji, że producent po czasie nie podejmie się naprawy uszkodzonego urządzenia. Najprawdopodobniej nie zrobi tego także inna firma ze względu na unikalność komponentów. W takim wypadku naprawa może okazać się bardzo droga lub niemożliwa.

Działamy na rynku od 2010 roku i zapewniamy serwis urządzeniom nawet z początku naszej działalności.

Jeżeli instalacja jest wykonana przez nas udzielamy gwarancji z dojazdem przez cały okres jej trwania z szybką reakcją na zgłoszenie aby podtrzymać działanie urządzeń.

Zapewniamy kompleksową obsługę zleceń to ważne.

Szkolenie, Gwarancja, Konfiguracja, Obsługa: Pamiętajmy, że samo kupno to tylko część kosztu Telebimu ledowego. Przy zakupie Telebimu diodowego warto zwrócić uwagę od kogo się kupuje.

Należy przede wszystkim wziąć pod uwagę jak długo prosperuje firma zdarza się bowiem, że kontakt ze sprzedawcą urywa się po dostarczeniu produktu a mało która firma w kraju podejmie się naprawy nie swojego towaru wynika to często z różnorodności rozwiązań na rynku i braku kompatybilności między nimi. Warto wziąć pod uwagę marki komponentów oferowanego telebimu, wykonane realizacje, referencje od klientów, komentarze a także co wchodzi w cenę produktu. Ekrany LED to złożone urządzenia, które mogą wymagać napraw lub obsługi podczas eksploatacji wiąże się to z kosztami.

Kupując u nas otrzymujesz nie tylko produkt ale także, szkolenie, gwarancję oraz wsparcie techniczne. Zajmujemy się instalacją, konfiguracją, szkoleniem (opcjonalnie obsługą na życzenie klienta). Prowadzimy też serwis napraw pogwarancyjnych.

ekrany LED cena

Zatem czy zakup Telebimu LED się opłaca?

Warto zaznaczyć jakie zalety niesie ze sobą technologia ekranów ledowych. Telebimy LED z pozoru nie należą do najtańszych rozwiązań reklamowych. Zagłębiając się jednak nieco w ich zalety dochodzimy do wniosku, że przy odpowiednich sposobach finansowania np. LEASING lub kredyt zakup telebimu LED może całkiem nieźle się opłacić.

Ekrany ledowe pozwalają nam wyświetlać dynamiczne pełne kolorów obrazy lub video, które skutecznie przyciągają uwagę potencjalnych klientów. Można wręcz powiedzieć, że ciężko przejść obojętnie obok wyświetlacza ledowego. Instalowane w galeriach handlowych, na budynkach czy wolnostojące konstrukcje w przestrzeni ekrany LED wabią wzrok przechodniów kilkukrotnie skuteczniej niż nieruchome statyczne plakaty. A to wystarczy aby zainteresować atrakcyjną ofertą.

Warto wspomnieć, że stosowane przez nas rozwiązania pozwalają na wygodne zarządzanie siecią ekranów LED czy telebimów LED przez internet. Ogranicza to koszty związane z obsługą (brak opłaty za wydruk oraz zmianę plakatów). Jednym kliknięciem jesteśmy wstanie wysłać nowe Video reklamowe na wszystkie, kilka lub jeden Telebim LED w ciągu kilku sekund.

System szybkiej aktualizacji treści pozwala na sprawne testowanie kampanii produktowych oraz ich optymalizację. W przeciwieństwie do tradycyjnych plakatów próbne reklamy nie generują dodatkowych kosztów.

Biorąc pod uwagę jakie korzyści może nam przynieść skuteczna reklama na ekranie LED pomimo jej początkowego wyższego kosztu niż standardowe reklamy w dłuższym rozrachunku inwestycja zwraca się z zyskiem. Dowodem na to są największe marki, które takiej jak CCC, ZARA, RESERVED, BERSHKA, Pull & Bear, Carry i inne , które aktualnie inwestują w telebimy LED

Sprawdź aktualną cenę w konfiguratorze.

konfigurator tablice led

Przykładowa wycena ekranu reklamowego totem LED do galerii handlowej.

ekran LED w sklepie

Ekran LED: załóżmy, że interesuje nas ekran LED 3x2m do wewnątrz budynku instalacja na stałe. Najbliższy możliwy rozmiar wyświetlacza ledowego to 3072mm x 2048mm ( ze względu na budowę modułową ekrany LED są wielokrotnością paneli LED dla P4 rozmiar panela to 256x128mm) łączna powierzchnia to 6,29m2

cena za ekran LED P4 (piksel 4mm) na dzień 08.06.2021 to 27 500zł netto (ceny się wahają)

Konstrukcja: Przykładowa wolnostojąca konstrukcja zbudowana ze stali malowana na czarny mat proszkowo i tył wykończony ozdobną siatką stalową. Koszt konstrukcji 6500zł netto

Dostawa, Instalacja, Konfiguracja, Uruchomienie: Dostawa i Instalacja (złożenie w całość oraz konfiguracja i szkolenie) na terenie Polski to koszt 2500zł netto

W cenie: gwarancja z dojazdem i wsparcie techniczne przez 24m z możliwością przedłużenia.

Łączna cena telebimu LED to 36 500zł netto ( w zależności od ilości zakupionych urządzeń cena może być niższa)

Oferta cenowa Telebimu dla Ciebie

Sprawdź aktualną cenę w konfiguratorze.

konfigurator tablice led

Podane wyceny są orientacyjne dlatego w celu przygotowania precyzyjnej oferty dla ciebie zachęcamy do kontaktu z nami.

biuro@gilbt.com tel 794 107 400

tagi: ekrany ledowe cena; ekrany led cena, ekran reklamowy led cena, tablice led cena, telebimy led cena, wyświetlacz reklamowy led cena, ledowy, Producent, Poznań

1 komentuj

Trackbacks & Pingbacks

  1. […] ekrany LED Reserved, ekrany LED Carry. Najczęściej pojawiają się pod postacią wewnętrznych telebimów LED ale także jako: ekrany LED totem, ekrany diodowe LED poster (plakat), ekrany LED w witrynie, a […]

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *