LED poster- cyfrowy plakat

Multimedialny stojak LED do wnętrz

 • LED poster

  plakat cyfrowy LED
 • Cyfrowy plakat LED

  stand up LED
 • Multimedialna reklama

  led poster 1

CECHY

 • Multimedialna reklama

  Prezentacja plików video i zdjęć. Wbudowany harmonogram oraz timer.

 • Nowoczesna forma

  Świeża forma reklamy, poprawa wizerunku marki. Na życzenie możliwość dostosowania projektu obudowy do wystroju lokalu.

 • Lekka konstrukcja

  Przemieszczaj urządzenie  w inne miejsce w lokalu lub w inną lokalizację . Możliwość wykorzystania na targach, konferencjach czy prezentacjach jako roll up multimedialny.

conectivity LED poster
 • Oszczędność

  Redukcja kosztów wydruku reklam ich instalacji oraz zarządzania kampanią

 • Szybka aktualizacja

  Zmieniaj , testuj, optymalizuj kampanię marketingową dzięki błyskawicznej aktualizacji treści na wielu nośnikach jednocześnie.

 • Skuteczna reklama

  Atrakcyjna ruchoma świecąca treść. Możliwość prezentacji znacznie większej ilości informacji w porównaniu do standardowych plakatów.

Multimedialna reklama na przenośnym ekranie LED.

Interaktywny stand reklamowy  LED nazywany również: LED poster, roll up LED, cyfrowy plakat LED. Jest to godna uwagi nowoczesna forma reklamy dla twojego biznesu.

Z całą pewnością sprawdzi się w sklepie, witrynie,  galerii, w klubie, w restauracji,  na targach, jako multimedialny roll up lub ekran informacyjny.

Stand LED dzięki aktywnej powierzchni świetlnej i ruchomym obrazom charakteryzuje  się wysoką skutecznością dlatego sprawnie  przyciągania spojrzenia potencjalnych klientów.

Roll up  LED wyświetla różne pliki multimedialne w formie statycznej oraz animowanej jak np. video w związku z tym ruchoma świecąca treść zmienia się płynnie i działa efektywnie w przeciwieństwie do konwencjonalnych rozwiązań takich jak podświetlane kasetony czy zadrukowane plakaty.

Plakaty LED występują głównie w wersji do zastosowań wewnątrz pomieszczeń jednak na życzenie klienta możemy przygotować wersję odporną na warunki atmosferyczne

Zalety standu LED

Godnymi uwagi zaletami  są:

 • szeroki wachlarz zastosowań: sklepy, witryny, targi, prezentacje, punkty informacyjne, galerie, premiery, konferencje i inne
 • możliwość dostosowania rozmiaru oraz projektu obudowy do potrzeb klienta
 • lekka wolno stojąca budowa ok 30kg  – istnieje  również możliwość zainstalowania na ścianie lub podwieszenia
 • czytelność  z małej odległości: dostępne drobne piksle 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4mm lub inne na zamówienie
 • widoczność nawet z dużej odległości niezależnie od jasności otoczenia
 • zarządzanie treścią przez intuicyjną aplikację dostępną na Win, Android, iOS
 • błyskawiczne wgrywanie treści przez: USB (pendrive), WiFi czy Internet (oprogramowanie w chmurze)
 • zarządzanie poszczególnymi plakatami osobno lub grupowo
 • harmonogram i włącznik czasowy
 • wbudowana pamięć 4GB
 • opcjonalny moduł  4G  na kartę SIM – mobilny internet
 • funkcja synchronizacji kilku standów LED tak aby wyświetlały w tym samym czasie ten sam obraz – satysfakcjonujący wizualny efekt
 • dostępne wyjście audio stereo jack 3.5mm – na życzenie klienta możemy wyposażyć urządzenie w system z głośnikami

Lekka konstrukcja – mobilność

Urządzenie zbudowane jest z aluminium ze względu na demontowaną podstawę z łatwością można je szybko złożyć. Waga postera LED w formacie 192x64cm to 30kg w związku z tym jego przesunięcie lub przeniesienie w inne miejsce jest możliwe. Na zamówienie możemy zainstalować kółka w podstawie  a także wykonać dodatkową skrzynię transportową na jeden stand lub więcej.

led poster 2

Łatwa i szybka obsługa.


Oprogramowanie na Win, Android oraz iOS

Standy reklamowe LED sterowane są pomocą  intuicyjnego oprogramowania w języku polskim, które  zainstalować można na komputerze z systemem Windows lub urządzeniach przenośnych z systemem Android lub iOS w dzięki temu obsługa przebiega łatwo i przyjemnie. Reasumując plakaty LED można konfigurować bezpośrednio z aplikacji na smartphone  bez potrzeby uruchamiania komputera

Programowanie przez WiFi, LAN, USB, 4G, Internet.

Godnym uwagi jest fakt, że  treść można wgrać bezprzewodowo przez WiFi  lub przez stałe łącze LAN ( dostępna wersja z modmem 4G)  lub z pen drive USB.

Zarządzenie treścią przez web serwis w chmurze

LED poster można podłączyć na stałe do internetu przez port LAN lub opcjonalne 4G. Stałe łącze pozwala na sterowanie urządzeń przez internet z wygodnego serwisu web w chmurze dzięki temu rozwiązaniu można zarządzać jednym plakatem lub całą grupą na raz. W związku z tym jednym kliknięciem można zmienić całą kampanię reklamową na wielu plakatach LED.

Wbudowana pamięć 4GB

Wewnętrzna pamięć 4GB, która w zupełności wystarczy na pomieszczenie długich spotów reklamowych. Wgrane treści mogą być organizowane w sekwencje lub wyzwalane czasowo wg harmonogramu.

Podziel ekran na kilka obszarów

Specjalna funkcja podziału na kilka aktywnych obszarów pozawala dostosować plakat LED i wyświetlać kilka animacji lub zdjęć w tym samym czasie.

Harmonogram i włącznik czasowy 

Dostępny jest także harmonogram odtwarzania wybranych reklam (np do godziny 11.00 można wyświetlać tylko menu śniadaniowe natomiast po menu obiadowe). Funkcja dodatkowa wyłączanie czasowe zapewnia aby roll up LED działał w godzinach otwarcia.

roll up led wifi

Format na miarę

Obudowa oraz format może być dostosowana 

W zależności od wystroju wnętrza oraz życzeń klienta możemy dostosować konstrukcję plakatu LED oraz jego wielkość. Poniżej dwa przykłady. Niektóre wzory obudów mogą być zastrzeżone.

Jak dobrać plakat LED?

W celu wyboru odpowiedniego plakatu LED do wnętrza lokalu zachęcamy do kontaktu z nami posiadamy  odpowiednie doświadczenie dlatego po krótkim wywiadzie zaproponujemy najlepsze rozwiązanie dla państwa.

Niewątpliwie najważniejszymi aspektami podczas wyboru jest docelowe zastosowanie w tym oczekiwany format oraz odległość z jakiej ma być czytelny z takimi informacjami łatwiej będzie nam doradzić państwu w wyborze.

Instalacja plakatu LED

Kompletny towar dostarczamy spedycją bezpiecznie zapakowaną przesyłka, dlatego reklama  jest gotowa do użycia po rozpakowaniu.

Jeżeli interesuje państwa konfiguracja sieci wyświetlaczy prosimy o kontakt. Istnieje możliwość przyjazdu naszego serwisu na miejsce instalacji lub zdalne wsparcie techniczne.