tekst led

Ściany LED, Ściany diodowe ledowe. Kurtyny LED i elewacje LED

Reklamy i treści informacyjne w postaci billboardów, plakatów i ulotek powoli odchodzą w niepamięć z racji dynamicznego rozwoju najnowszych technologii dających coraz więcej możliwości, również dla małych i dużych przedsiębiorstw. Treści wyświetlane na telebimach i kurtynach LED zmieniają się bardzo płynnie i szybko, skutecznie przyciągając uwagę odbiorców. Wyświetlane w ten sposób komunikaty są lepiej przyswajalne, zazwyczaj występują w formie interaktywnej. Największymi zaletami ściany wideo i kurtyny LED jest ich dobra widoczność oraz wysoka jakość obrazu niezależnie od warunków atmosferycznych panujących na zewnątrz, a także pory dnia.

Kurtyny ledowe zewnętrzne – zalety

Atrakcyjną formą reklamy dla wielu przedsiębiorców stały się kurtyny ledowe zewnętrzne,  umożliwiające wyświetlanie reklam w formie ruchomych obrazów na ekranie dobrej jakości, widoczne nawet przy zmieniających się warunkach atmosferycznych, takich jak zachmurzenie czy opady. Dzięki najnowszym technologiom i podświetleniu całego obrazu reklama jest dobrze widoczna przez całą dobę – niezależnie od nasilenia światła – naturalnego czy też sztucznego. Umożliwiają wyświetlanie wielu reklam na przemian, dzięki czemu idealnie sprawdzi się przy wszelkiego rodzaju biurowcach, centrach handlowych, halach sprzedażowych, ośrodkach kultury, placówkach edukacyjnych. Ta cecha jest szczególnie ceniona przez większych inwestorów oraz właścicieli obiektów o charakterze handlowym. Taka forma reklamy nie jest ani nachalna, ani zbytnio angażująca odbiorcę, powoduje, że mimowolnie zwraca on swoją uwagę na wyświetlane, ruchome treści. Atrakcyjna forma kurtyny ledowej oraz naprawdę dobra jakość obrazu sprawiają, że odbiorca dużo łatwiej zapamięta reklamę. To zatem bardzo skuteczna forma przekazu.

Kurtyna zewnętrzna LED dla Twojej firmy

Przedsiębiorcy bardzo chętnie decydują się na reklamę w formie telebimów zewnętrznych. Jednym z czynników odpowiadających za częstszy wybór kurtyny zewnętrznej LED niż reklamy statycznej jest jej interaktywność, która pomaga skuteczniej przyciągnąć uwagę odbiorcy. Co ważne, jest znacznie tańszą formą, umożliwia wyświetlanie wielu reklam na przemian bez konieczności ciągłego zmieniania billboardu, co nie powoduje generowania dodatkowych kosztów oraz nie wymaga przygotowywania kolejnych plakatów. Ponadto skraca czas oczekiwania na zmianę (wystarczy wgrać nową reklamę do programu), a przede wszystkim – jest widoczna o każdej porze dnia i nocy, co generuje dodatkowe zyski, przyciągając większe grono potencjalnych klientów.
Oferujemy wysokiej jakości kurtyny LED, siatki i elewacje LED oraz ściany wideo wiodących producentów. Oferowane urządzenia pozwolą cieszyć się bogactwem koloru i wysoką rozdzielczością obrazu. Sprawią, że prezentowane treści dotrą do znacznie większego grona odbiorców niż w przypadku tradycyjnych reklam na billboardach.

Kurtyna led – Prosta obsługa

Tradycyjne reklamy mogą sprawiać trudność w ich instalacji oraz demontażu. To zadanie może być czasochłonne lub kosztowne, jeśli powierza się je specjalistom. Kurtyna LED pozwala zapomnieć o takich problemach. Zadbaliśmy bowiem o łatwe sposoby na zarządzanie treścią. Grafiki, jakie mają się wyświetlać, da się wgrać na przynajmniej kilka sposobów. Do tego celu wykorzystasz aplikację lub komputer. Wystarczy więc posiadać stabilne połączenie z internetem, aby w zasadzie w dowolnym momencie zmieniać wyświetlane reklamy. Kurtyna ledowa daje szansę na dynamiczne zarządzanie treściami, co może przełożyć się na wymierne korzyści dla firmy lub organizacji. Wymiana treści nie zajmuje dużo czasu, a obsługa programu jest w sporej mierze intuicyjna

Ściany wideo, LED – Tanie w użytkowaniu

Technologia LED ma wiele zalet, co pozostaje niepodważalnym faktem. Ściana wideo zaprojektowana w tej koncepcji cechuje się m.in. niskim zużyciem energii w stosunku do wielu konwencjonalnych form promocji, stosowanych na całym świecie. Poza tym, na obniżone koszty eksploatacji wpływ mają również nowoczesne podzespoły. Mowa tu o częściach energooszczędnych, redukujących ilość potrzebnego prądu. Mniejszy poziom poboru nie wpływa negatywnie na właściwości urządzenia. Ściana LED będzie działała z maksymalną skutecznością, zapewniając obraz najwyższej jakości. W naszej ofercie zadbaliśmy o obecność sprzętów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających kontrahentów, pozostając jednocześnie atrakcyjne w swojej formie dla widza.

Ledowe kurtyny zewnętrzne – Rozmiar adekwatny do potrzeb

W branży reklamowej liczy się oryginalność oraz kreatywność. Kurtyny są narzędziem, które pozwala tworzyć niezwykłe kreacje promocyjne, na długo zapadające w pamięć klientów. To urządzenia przystosowane do personalizacji. Korzystając z konfiguratora, znajdującego się na stronie lub wsparcia naszych ekspertów, z łatwością da się zaprojektować produkt o konkretnej wielkości, dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Oferujemy kompleksowe usługi, ponieważ nie tylko wykonujemy najbardziej skomplikowane konstrukcje, ale też zapewniamy ich profesjonalny montaż, zgodny z wcześniej ustaloną koncepcją. Zachęcamy do kontaktu w celu przedstawienia kompletnej oferty. Przekonaj się, jak wiele korzyści daje zewnętrzna kurtyna LED.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *