autobusowy 600x600

Tablice Autobusowe LED – łatwa obsługa, atrakcyjna cena

Strona produktu kierunkowa Tablica LED

Standardowe Autobusowe tablice kierunkowe

Tablice kierunkowe w BUSach oraz autobusach pełnią zasadniczą funkcję informacyjną. Informują osoby podróżujące środkami transportu publicznego o docelowej stacji oraz jakie są pośrednie stacje . Ułatwia to korzystanie z komunikacji publicznej. Standardowe drukowane lub wyklejane tablice kierunkowe do autobusów wymagają dużo uwagi oraz obsługi przez kierowcę autobusu dodatkowo generują one koszty związane z przygotowaniem tablic kierunkowych na nowo powstałe trasy należy wtedy zorganizować nową dodatkową tablicę. Tablice drukowane są statyczne przez co ilość miejsca do zadruku jest ograniczona można zmieścić określoną treść i nic więcej. Kierunkowe tablice diodowe do Busa są następcami dotychczas stosowanych rozwiązań posiadają one wiele zalet i w ostatecznym rozrachunku są tańsze, ładniejsze i przede wszystkim skuteczniejsze.

Nowoczesne Kierunkowe Tablice LED do BUSA

Strona produktu kierunkowa Tablica LED

Zobacz ten produkt w sklepie

Proponujemy nasze Kierunkowe Tablice LED do Busa i Autobusu są nowoczesnym rozwiązaniem stosowanym jako alternatywa do tradycyjnych autobusowych tablic kierunkowych. Mogą być zasilane napięciem 12-26V, są lekkie i łatwe w instalacji, występują w wielu formatach i kolorach są z łatwością obsługiwane za pomocą bezprzewodowego pilota z pełną klawiaturą alfa numeryczną. Występują także z dodatkowymi opcjami jak podgląd na małym wyświetlaczu LCD czy klawiaturą stałą na tylnej płaszczyźnie tablicy kierunkowej LED, są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie.

Autobusowe wyświetlacze kierunkowe LED pozawalają na zapisanie wielu tras ( w naszych produktach do 80 tras) i wybranie poszczególnej trasy za pomocą dołączonego pilota lub opcjonalnej klawiatury na tyle tablicy kierunkowej diodowej. Ekrany kierunkowe LED mogą także wyświetlać dodatkowe informacje jak numer linii czy nazwę przewoźnika lub status pojazdu np „przejazd techniczny”, „wycieczka”, „autobus szkolny” .

Ekran kierunkowy LED do autobusu. Pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze a to nie wszystko. Dzięki naszej tablicy kierunkowej do busa LED przewoźnik staje się także bardziej widoczny dla podróżujących podnosi zatem jakość obsługi przy tym poprawia wizerunek prezentując się nowocześniej wyróżnia go to na tle konkurencji.

Numer LED do autobusu

Strona produktu kierunkowa Tablica LED

Niektórzy przewoźnicy w szczególności w większych miastach poza wyświetlaniem kierunku jazdy oraz stacji pośrednich wyświetlają dodatkowo przypisany do trasy nr. Ten sam numer jest czasami wyświetlany z boku oraz z tyłu pojazdu.

Oferujemy bardziej złożone systemy tablic kierunkowych LED z numerami linii LED do autobusów w celu ustalenia państwa wymagań oraz funkcjonalności produktu prosimy o kontakt biuro@gilbt.com możemy przygotować dla państwa dostosowany produkt.

Tagi: Tablica LED do busa, tablica kierunkowa LED, tablica kierunkowa LED autobusowa, wyświetlacz kierunkowy LED do busa, tablica LED BUS sprinter, numer lini LED, trasa LED, miejscowość docelowa LED, cena, ledowy, Producent, Poznań

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *