Tablice LED sterowane API i obwodowo

Oferujemy tablice informacyjne LED z możliwością zarządzania przez API lub zewnętrzne obwody sterujące.

tablice diodowe smogowe

Sterowanie Tablicy LED przez API

Oferujemy możliwość przygotowania dostosowanych do potrzeb klienta wyświetlaczy informacyjnych LED  komunikujących się za pomocą API czyli zestawu komend do wysyłania treści do wyświetlacza oraz zarządzania nią. Protokół komunikacyjny możemy dostosować wedle państwa wymagań.

Poza naszym gotowym protokołem komunikacyjnym możemy również przygotować dla państwa wyświetlacz LED ze sterowaniem dostosowanym do wymagań klienta. W celu wykonania wyceny integracji tablicy z państwa protokołem komunikacyjnym konieczne będzie przedstawienie wymaganego sposobu działania jest to niezbędne w celu określenia wymaganego nakładu pracy.

Każdy projekt jest inny i wymaga osobnej analizy przypadku w celu przygotowania oferty prosimy o kontakt w celu ustalenia państwa potrzeb.

W celu uzyskania więcej informacji  na temat API prosimy o kontakt.

Kontrola Tablicy LED obwodem sterującym

Wiele projektów przemysłowych wymaga tablic sterowanych w prosty i mało zawodny sposób poprzez zamknięcie obwodu (zwarcie styków) lub podanie napięcia sterującego np. 12V lub 24V DC.

Maszyny przemysłowe często posiadają gotowe wyjścia sterujące do sygnalizacji swojego statusu. Pod wyjścia sterujące można podłączyć odpowiednio skonfigurowaną tablicę LED i sygnalizować o osiągniętym stanie np. „wolne/zajęte”, „pusty/pełny, „uwaga gorące”, „maszyna w ruchu”, itp., itd.  Jest to łatwe rozwiązanie bez  potrzeby wykonywania czasochłonnej integracji systemów tablicy oraz maszyny na poziomie programistycznym.

Najczęściej takie rozwiązanie stosowane jest przy  różnych maszynach produkcyjnych, bramach,  parkingach (wolne/zajęte), szlabanach, systemach przeciwpożarowych, systemach alarmowych itp.

Możemy dostosować tablicę w aspekcie konstrukcji i zasady działania. W celu analizy państwa przypadku i przygotowania rozwiązania prosimy o kontakt.

tablica LED STOP

kontakt

794 107 400

791 704 214

biuro@gilbt.com