Tablice LED

Tablice LED dają możliwość wyświetlania ruchomych reklam graficznych, które są bardzo skuteczną a zarazem modną formą marketingu. Pragniemy państwu zaoferować najskuteczniejsze rozwiązanie z tej właśnie dziedziny. Tablice LED marki GILBT to bardzo uniwersalne rozwiązanie dające nie tylko możliwość wyświetlania Reklam LED ale także innych przekazów informacyjnych np. w przemyśle jako aktualne informacje o produkcji lub np zegar startowy na wyścigi itp.

Tablice LED posiadają mnóstwo zalet można ich wymienić wiele jednak dwie  z nich są kluczowe dzięki nim taka forma reklamy przybiera na popularności. Jest to ekonomia oraz skuteczność w działaniu. Tablice LED dzięki zastosowanej technologi pomimo wysokiej jasności jaką oferują są bardzo energooszczędne co oznacza, że koszt eksploatacji takich urządzeń jest wyjątkowo niski żywotność diod sięga nawet kilkunastu lat. Można zatem prównać czas pracy do  czasu użytkowania dobrej jakości samochodu.

Sama skuteczność tablic LED wynika z jasnoći oraz dynamiki wyświetlanej treści. Oznacza to że treść jest jaskrawa nawet w słoneczne dni a ponadto jest ruchoma czyli jest efektowna wyrazista i nowoczesna. Taka forma reklamy bardzo silnie odziaływuje na przechodnia ciężko chociaż na chwilę nie zerknąć na taki obiekt.

Tablice LED dzięki uniwersalności można montaować dosłownie wszędzie w zależności od formatu  na samochodach, budynkach  czy nawet tzw potykaczach gdyż mogą być zasilane na baterie. Poza nietypową formą panele LED mogą być stosowane jako tablice informacyjne, tablice adresowe, tablice statystyczne, zegary LED, liczniki, wyświetlacze do wag, wyświetlacze rejestracyjne, wyświetlacze kolejkowe, wyświetlacze autobusowe LED, rozkłady jazdy, pylony cenowe na stacje paliw i wiele wiele innych zastosowań.

Warto nadmienić fakt że w przeciwieństwie do tradycyjnych billboardów tablice LED pozostają czytelne w każdych warunkach tj, noc, dzień, słońce, deszcz śnieg. Ponadto sama zmiana treści może nastąpić w każdej chwili i nie jest tak kosztowna jak w przypadku billoardów.

W naszej ofercie znajdziecie państwo szeroki wachlarze tablic ledowych: kolorowe, jednokolorowe, małe i duże. Jeżeli jednak nie znaleźliście państwo tablicy LED dla siebie zachęcamy do kontaktu na pewno znajdziemy rozwiązanie również dla was.