Wyświetlacze LED i Ekrany LED

W erze dominujących reklam wielkoformatowych oraz statycznych billbordów brakuje świeżości, krajobraz jest przesycony takimi reklamami na tyle, że klienci zaczęli je ignorować. W tej całej monotoni brakuje zarazem świeżości jaki dobrego smaku czyli stylowej reklamy wybijającej się ponad pstrokate i niesmaczne billboardy. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu jest ekran LED czyli nowoczesna dużo bardziej skuteczna forma przekazu. Dzięki swojej jaskrawości oraz dynamiczny taka reklama nie musi być pstrokata aby rzucać się oczy. Wręcz przeciwnie wyświetlacz LED można sprytnie wykorzystać do przemycenia ciekawej treści tak aby przyciągnąć klienta nie samą wulgarnością reklamy a tym co naprawdę chcemy przekazać. Dzięki takiej kompozycji Ekran LED gwarantuje sukces w pozyskaniu klienta

Wyświetlacze LED wykorzystują technologię diod eletroluminescencyjnych dzięki temu pomimo swojej bardzo wysokiej jasności pozostają bardzo energooszczędne. Zużywają ok 10 razy mniej energii niż typowa świetlówka wykorzystywana do podświetlania banerów. Poza samą energooszczędnością Ekrany LED są bardzo dynamiczne oznacza to że treść może być ruchoma i prezentować nie tylko statyczne obrazy jak np zdjęcia produktów ale także video lub inne ruchome elementy. Taki kombinacja cech gwarantuje wysoką skuteczność wyświetlaczy LED przy bardzo nowoczesnej i cieszącej oko formie. Bez względu na panujące warunki atmosferyczne wyświetlana treść pozostaje jaskrawa i wyraźna zapewnia finalny przyjemny efekt na który po prostu chce się spojrzeć .

Nasze wyświetlacze LED to nie tylko ekonomia oraz skuteczość czy wysoka jakość. Nasze  Ekrany LED to gwarancja udanego marketingu. Oferujemy wiele formatów oraz konfiguracji takich ekranów i wyświetlaczy o zróżnicowanych parametrach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną lub kontaktem z nami w celu doradztwa.