Wyświetlacze drogowe znaki zmiennej treść LED VMS oraz ITS

Wysoka jakość, łatwe zarządzenie. Możliwość przygotowania produktu zgodnie z wytycznymi klienta.

znaki led zmiennej tresci VMS

Oferujemy

Znaki LED stacjonarne i do montażu na pojazdach

Wykonanie oraz dostosowanie do potrzeb klienta kompaktowych znaków LED zmiennej treści VMS (variable message sign). Prosimy o kontakt w celu ustalenia formatu i sposobu działania urządzenia. Możemy przygotować  znaki które posiadają własną pamięć i wgraną treść z możliwością wyboru jednego ze znaków. Znaki mogą być w wyświetlane w dowolnej kolorystyce jako statyczne obrazy lub w dynamicznej zmiennej formie np. animacja lub mruganie. Istnieje także możliwość integracji znaku LED z czujnikami zewnętrznymi np. czujnikami prędkości tzw. radar LED który na bieżąco mierzy i wyświetla prędkość przejeżdżających pojazdów lub wyświetla jedynie ostrzeżenia np. ZWOLNIJ!.

Drogowe tablice informacyjne

Jesteśmy w stanie wykonać tablice informacyjne drogowe współpracujące z różnymi systemami ITS do wyświetlania ważnych informacji drogowych i ostrzegawczych. Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Sterowanie

Oznakowanie pojazdów LED

Dostosowane sterowanie do potrzeb klienta. Możliwość sterowania napięciowo przez przekaźniki lub specjalnie przygotowanym pilotem do zmiany wcześniej wgranych treści. Opcja wykonania sterowania z możliwością edycji wgranych komunikatów np pilotem lub przez aplikację mobilną lub na komputerze.

Tablice informacyjne ITS

Informacyjne tablice ITS są integrowane z istniejącym systemem jest to część realizacji zlecenia. Do wykonania integracji niezbędna jest odpowiednia dokumentacja umożliwiająca opracowanie kompatybilności.

Budowa

Wykonanie obudowy pod warunki w których ma działać znak LED. W zależności od docelowego miejsca instalacji obudowa może być wykonana w różnej formie: dojście serwisowe od przodu lub tyłu, z osłoną lub bez osłony itp..

Variable message sign

wycena

zapytaj o wycenę

biuro@gilbt.com