TELEBIMY ZEWNĘTRZNE LED

Ekrany zewnętrzne LED

Kompleksowe realizacja: projekt, konstrukcja, instalacja

polimex

EKRANY LED ZEWNĘTRZNE

CECHY

 • łatwe sterowanie

  sterowanie przez, wifi, LAN, USB oraz chmurę (internet)

 • Wysoka jasność

  Czujnik światła zapewnia odpowiednią jasność zależnie od warunków

 • markowe podzepoły

  jakość obrazu, żywotność, niskie koszty eksploatacji

gilbt LED diplay
 • wabi wzrok

  ruchoma świecąca treść przyciąga spojrzenia

 • pamięć 4GB na multimedia

  wbudowana pamięć 4GB pozwala na wyświetlanie zdjęć i filmów video: mp4, avi, jpg, png, itp.

 • szybki zwrot kosztów

  skuteczna  reklama to dodatkowa sprzedaż

Oferta

TELEBIMY LED | KONSTRUKCJA | INSTALACJA | KONFIGURACJA | OBSŁUGA | GWARANCJA

Oferujemy kompleksową obsługę klienta zaczynając od konsultacji i określenia potrzeb kupującego profesjonalnego doradztwa w kwestii wyboru odpowiedniego produktu w zależności od indywidualnych potrzeb klienta, które są ustalane podczas wstępnej rozmowy.

Pomagamy w wyborze odpowiedniego ekranu diodowego  jego zakupie przygotowaniu konstrukcji, instalacji, uruchomieniu oraz  obsłudze i eksploatacji telebimu LED. Udzielamy 24 miesięcznej gwarancji  z możliwością przedłużenia. zapewniamy także profesjonalne wsparcie techniczne

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży wyświetlaczy LED, telebimy LED, ekrany diodowe, ekrany ledowe.

Dzięki doświadczeniu oraz bazie zaufanych kontaktów, które wypracowaliśmy na przełomie lat możemy zaoferować wysokiej jakości telebimy LED w atrakcyjnej cenie.

Zadzwoń do nas podpowiemy jaki produkt byłby dla Ciebie najlepszym wyborem. Przedstawimy ofertę cenową.

telebimy LED zew ikona

Oferta Cenowa

 • piksel [mm]
 • Cena netto za m2
 • P10
 • od 3250zł
 • P8
 • od 3800zł
 • P6
 • od 4300zł
 • P5
 • od 4500zł
 • P4
 • od 5800zł
 • P3
 • od 8500zł

Wolnostojący Telebim LED

Konstrukcja wolnostojąca może być osadzona na stopie betonowej lub na wcześniej przygotowanym fundamencie. Zaletą tego rozwiązania jest fakt, że miejsce docelowe ekranu  LED  można dostosować do potrzeb np. lokalizacja, wysokość instalacji, odległość od odbiorców itp. Minusem niewątpliwie jest koszt konstrukcji oraz dodatkowe zgody budowalne,  które należy uzyskać.

Oferujemy usługę instalacji ekranu LED wraz z konstrukcją wolnostojącą. Aby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się z nami.

konstrukcja_reklamowa_telebimu_ekranu_LED

Instalacja na dachu

Możemy przygotować dla państwa ofertę konstrukcji oraz instalacji telebimu na dachu. Zachęcamy do konsultacji w celu wyceny.

Instalacja Telebimu LED na ścianie

Instalacja na ścianie jest najtańszym sposobem instalacji telebimu gdyż w większości przypadków (istnieją wyjątki) nie wymaga dodatkowej konstrukcji . Ze względu na specjalną budowę telebimu LED który pozwala na dostęp serwisowy od przodu. Do wysokości 200cm ekranu LED można zastosować specjalne odchylane obudowy powyżej 200cm  stosuje się wykręcane panele.

Prosimy o kontakt w celu wyceny.

obduowa tetebimu z dostepem od przodu

Jak wybrać telebim LED?

na co zwrócić uwagę

Format telebimu LED

Jaki format, wielkość, rozmiar ekranu zewnętrznego LED?

Najczęściej format zależy od budżetu przeznaczonego na telebim ledowy  jednak nie zawsze. Często jesteśmy ograniczeni powierzchnią przeznaczoną pod instalację lub jej limitami nośnymi (np. dach zniesie tylko ograniczone obciążenie). Najlepiej  dobór wielkości ekranu diodowego zacząć od określenia maksymalnej odległości czytania (widzenia). Im dalej tym Telebim LED będzie musiał być większy. Czytelność liter można określić z prostego założenia: 1cm znaku równy jest 10m czytelności. Np. litera 40cm będzie czytelna max do 400m. Nie jest to dokładne przełożenie  natomiast daje nam to jakiś zarys czego możemy oczekiwać.

Wielkość piksla ekranu LED

Jaka wielkość Piksla czyli jaki Pitch, Raster?

Wielość piksela dobiera się na podstawie najmniejszej odległości z jakiej ma być oglądany telebim ledowy a także na podstawie szczegółowości wyświetlanej treści (obrazy ze względu na ich szczegółowość wymagają wyższej rozdzielczości niż mniej szczegółowe litery napisy ).

Zakłada się, że piksel 10mm zapewnia przyzwoitą jakość obrazu od odległości 10m oglądania; piksel 8mm od 8m; piksel 6mm od 6m itd. Przy tej odległości efekt „kropkowania” obrazu na  telebimie LED przestaje przeszkadzać obserwatorowi gdyż poszczególne piksele zlewają się w czytelną całość.

Poniższy schemat może być przydatny przy wyborze wielkości piksela.

rozmiar piksla LED

Rodzaje obudowy ekranu diodowego

Jaką obudowę wybrać?

W ofercie posiadamy kilka typów obudów ekranów diodowych różnią się one ceną oraz funkcjonalnością. Jeżeli masz wątpliwości skontaktuj się z nami doradzimy który typ wybrać.

 1. Obudowa stacjonarna z dostępem serwisowym od tyłu. Najpopularniejsza i najtańsza obudowa- przy montażu na ścianie  wymaga dodatkowej konstrukcji w celu zapewnienia dostępu serwisowego.

obudowa ekranu diodowego z dostępem od tyłu

2. Obudowa stacjonarna z dostępem serwisowym od przodu– nieco droższa opcja jednak znacząco redukuje koszt konstrukcji przy montażu na ścianę a dodatkowo ekran diodowy  ma grubość 10-12cm  w porównaniu do ekranu LED z konstrukcją ok 50-60cm. Jeżeli ekran ma powyżej 2m wysokości stosujemy specjalne panele LED z  możliwością demontażu od przodu.

obduowa tetebimu z dostepem od przodu

3. Aluminiowa obudowa przenośna typu rental– najdroższa opcja obudowy jednak ma specjalne zastosowanie pozwala ona na sprawny montaż i demontaż całego telebimu oraz łatwy transport w specjalnych skrzyniach. Ten typ jest najczęściej jest wykorzystywany w branży rentalowej telebimów (ekrany LED eventowe na wynajem).przenosny ekran diodowy

Sterowanie ekranu diodowego

Dwa dostępne typy sterowania do wyboru:

Synchroniczne (HDMI): to sterowanie które wymaga doprowadzenia stałego sygnału video np HDMI czy VGA innymi słowy telebim LED działa jak monitor od komputera czy TV. Będzie wtedy wymagać dodatkowego urządzenia np PC lub jakiegoś playera.

Asynchroniczne (własna pamięć): to sterowanie niezależne wbudowane w ekran LED. W takiej sytuacji klient otrzymuje program na PC w którym programuje sekwencje wyświetlanych obrazów i video (własnych materiałów). Gotową kompozycje wysyła do ekranu LED przez sieć lub wifi lub internet lub USB pendrive. Ekran LED odtwarza cyklicznie treść. Istnieje też możliwość programowania czasowego.

Oferujemy także sterowanie 2w1, które zapewnia obie powyższe możliwości sterowania

sterowanie LED wifi sterowanie LED USB sterowanie LED LAN

Sieć telebimów LED

Zarządzanie całą siecią ekranów  telebimów LED w chmurze

Zajmujemy się konfiguracją całych sieci ekranów diodowych. Zarządzanie daje możliwość obsługi wszystkich ekranów w chmurze. Jednym kliknięciem wysyłamy treść na wszystkie telebimu lub wybrane grupy.

sterowanie LED chmura