Wyświetlacze przemysłowe LED

Tablice informacyjne LED dla automatyki

Tablice informacyjne LED wspomagające procesy wewnątrz przedsiębiorstw. Integracje z istniejącymi systemami ERP. Tablice diodowe statystyczne, logistyczne, informacyjne, ostrzegawcze.

tablica informacyjna magazyn

Wyświetlacze LED dla automatyki

Oferujemy możliwość przygotowania dostosowanych do potrzeb klienta wyświetlaczy informacyjnych LED wspomagających procesy wewnątrz przedsiębiorstw.

Jako producent wyświetlaczy LED od 2010 zajmujemy sie przygotowaniem  oraz integracją wyświetlaczy LED w automatyce współpracując z  różnymi systemami ERP jak np SAP, Sage, Oracle, Netsuite, Odoo i inne. Istnieje możliwość zastosowania protokółów np profinet, profibus itp czy prostrzych rozwiązań jak wyświetlacze LED z rs232 czy rs485. Posiadamy także własny protokół do komunikacji z tablicą informacyjną LED.

kontakt

794 107 400

791 704 214

biuro@gilbt.com

przemyslowy wyswietlacz led

Tablice informacyjne LED w przemyśle

Możemy przygotować dla państwa wyświetlacz LED zapewniający sterowanie dostosowane do wymagań klienta.

Każdy projekt jest inny i wymaga osobnej analizy przypadku w celu przygotowania oferty prosimy o kontakt w celu ustalenia państwa potrzeb.

Wykonujemy m.in:

  • Liczniki produktów LED – dane pobierane z sensorów lub bazy danych.
  • Zegary logistyczne LED – pokazują interwały czasowe dostaw podzespołów
  • Tablice LED wyświetlające dane statystyczne  z systemu ERP np Plan, Stan, Procent wykonania,
  • Tablice informacyjne pobierające dane z systemu ERP
  • Wyświetlacze z czujnikami LED, temperatury, wilgoci, gazów itp.
  • Tablice start/stop LED
  • Liczniki czasu LED
  • Tablice ostrzegawcze LED

licznik produktów LED

Zalety tablic diodowych w przemyśle

Znakomita czytelność

Zastosowanie ekranów LED w przyśle przynosi wymierne korzyści usprawniając wewnętrzne procesy przedsiębiorstwa poprawiają przepływ informacji. Dzięki dużym formatom są czytelne nawet przy dużych odległościach natomiast dzięki wysokiej jasności są również czytelne w świetle słonecznym.

Dynamiczna zmienna treść

Tablice diodowe na halach produkcyjnych i w magazynach wspomagają procesy produkcyjne i logistyczne poprzez wyświetlanie niezbędnych informacji do utrzymania sprawnego ruchu w szczególności informacji które się dynamicznie zmieniają w zależności od zapotrzebowania działu lub stanowisk pracy.

Przykłady zastosowania

Wyświetlacze diodowe mogą przedstawiać aktualne wyniki produkcyjne lub wskazówki dotyczące wykonywanych czynności natomiast w procesach logistycznych przedstawiają informacje kiedy można się spodziewać dostawy niezbędnych podzespołów lub aktualny stan magazynu. Tablice ostrzegawcze wyświetlają komunikaty o niebezpieczeństwie w przypadku jego wystąpienia np: uwaga, stop, gorące, wysokie ciśnienie itp.

kontakt

794 107 400

791 704 214

biuro@gilbt.com