Wyświetlacze przemysłowe LED

Tablice informacyjne LED dla automatyki

Tablice informacyjne LED wspomagające procesy wewnątrz przedsiębiorstw. Integracje z istniejącymi systemami ERP. Tablice diodowe statystyczne, logistyczne, informacyjne, ostrzegawcze.

tablica informacyjna magazyn

Wyświetlacze LED w automatyce

Oferujemy możliwość przygotowania dostosowanych do potrzeb klienta wyświetlaczy informacyjnych LED wspomagających procesy wewnątrz przedsiębiorstw.

Jako producent wyświetlaczy LED od 2010 zajmujemy sie przygotowaniem  oraz integracją wyświetlaczy LED w automatyce współpracując z  różnymi systemami ERP jak np SAP, Sage, Oracle, Netsuite, Odoo i inne. Istnieje możliwość zastosowania protokółów np profinet, profibus itp czy prostrzych rozwiązań jak wyświetlacze LED z rs232 czy rs485. Posiadamy także własny protokół do komunikacji z tablicą informacyjną LED.

kontakt

794 107 400

791 704 214

biuro@gilbt.com

przemyslowy wyswietlacz led

Tablice informacyjne LED w przemyśle

Możemy przygotować dla państwa wyświetlacz LED zapewniający sterowanie dostosowane do wymagań klienta.

Każdy projekt jest inny i wymaga osobnej analizy przypadku w celu przygotowania oferty prosimy o kontakt w celu ustalenia państwa potrzeb.

Wykonujemy m.in:

  • Liczniki produktów LED – dane pobierane z sensorów lub bazy danych.
  • Zegary logistyczne LED – pokazują interwały czasowe dostaw podzespołów
  • Tablice LED wyświetlające dane statystyczne  z systemu ERP np Plan, Stan, Procent wykonania,
  • Tablice informacyjne pobierające dane z systemu ERP
  • Wyświetlacze z czujnikami LED, temperatury, wilgoci, gazów itp.
  • Tablice start/stop LED
  • Liczniki czasu LED
  • Tablice ostrzegawcze LED

licznik produktów LED

Zalety tablic diodowych w przemyśle

Znakomita czytelność

Zastosowanie ekranów LED w przyśle przynosi wymierne korzyści usprawniając wewnętrzne procesy przedsiębiorstwa poprawiają przepływ informacji. Dzięki dużym formatom są czytelne nawet przy dużych odległościach natomiast dzięki wysokiej jasności są również czytelne w świetle słonecznym.

Dynamiczna zmienna treść

Tablice diodowe na halach produkcyjnych i w magazynach wspomagają procesy produkcyjne i logistyczne poprzez wyświetlanie niezbędnych informacji do utrzymania sprawnego ruchu w szczególności informacji które się dynamicznie zmieniają w zależności od zapotrzebowania działu lub stanowisk pracy.

Przykłady zastosowania

Wyświetlacze diodowe mogą przedstawiać aktualne wyniki produkcyjne lub wskazówki dotyczące wykonywanych czynności natomiast w procesach logistycznych przedstawiają informacje kiedy można się spodziewać dostawy niezbędnych podzespołów lub aktualny stan magazynu. Tablice ostrzegawcze wyświetlają komunikaty o niebezpieczeństwie w przypadku jego wystąpienia np: uwaga, stop, gorące, wysokie ciśnienie itp.

kontakt

794 107 400

791 704 214

biuro@gilbt.com