GILBT czyli Gil Brothers Technology

krótki opis firmy

O nas – nowoczesne reklamy świetlne

Firma GilBT  została założona przez braci Gil w roku 2010 z myślą o dostarczaniu wysokiej jakości wyświetlaczy LED uniwersalnego zastosowania na polski rynek, a także na międzynarodową skalę. Zarówno dla małych średnich, jak i dużych przedsiębiorstw.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu urządzeń elektronicznych. Nasz wykwalifikowany personel ciężko pracuje nad nowymi projektami wykorzystując dostępne w dzisiejszych czasach technologie tak, aby tworzyć nowoczesne panele LED zaspokajające potrzeby naszych klientów lepiej niż robi to konkurencja.

Jesteśmy profesjonalistami i tak właśnie działamy: sprawnie, solidnie i efektywnie. Wkładamy wiele wysiłku aby stać się najlepszymi na rynku w naszej branży.
Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Jesteśmy bardzo elastyczni z chęcią przedyskutujemy indywidualne potrzeby i dostosujemy nasz produkt do Twoich wymagań.

Największą wartością naszej firmy jest niepowtarzalny kapitał ludzki ciężko pracujący nad naszym sukcesem- to właśnie dzięki niemu budujemy naszą markę. Personel GilBT jest po to, aby pomóc Tobie udoskonalić efektywność oraz dochodowość twojego przedsiębiorstwa.

Mamy nadzieję, że nasza strona dostarcza pomocne informacje na temat wyświetlaczy LED naszej marki. Pragniemy pomóc Tobie poprawić dochodowość twojej działalności, zadzwoń lub napisz do nas aby porozmawiać osobiście, doradzimy Tobie w wyborze.

tree

Misja GilBT

„Dostarczać innowacyjnych, łatwych w obsłudze i niezawodnych wyświetlaczy informacyjno-reklamowych w taki sposób i w takiej postaci, aby były osiągalne dla wszystkich przedsiębiorstw. Budować silną markę i umacniać jej wizerunek na rynku polskim oraz zagranicznym”