gilbt 103

Wyświetlacz tekstu LED tanie i skuteczne

Jednokolorowy Wyświetlacz tekstowy LED

Najprostsza i najskuteczniejsza forma informacyjnego i reklamowego Ekranu LED. Najczęściej występuje jako monochromatyczny czy jednokolorowy ekran diodowy. Jest to bardzo efektywna metoda przekazywania informacji w postaci statycznego lub przewijanego tekstu na Panelach diodowych. Nasze tablice tekstowe LED składają się z punktów świecących LED, które mogą wyświetlacz różne treści np ikony, symbole, piktogramy w tym także napisy w dowolnych czcionkach w wielu wierszach lub w jednym. Dodatkowo przekaz można wzbogacić o atrakcyjne przejścia np. wybuch napisu, zjadzd w dół, obrót itp itd. Wysoka skuteczność wynika przede wszystkim z właściwości świetlnych Paneli LED. Każdy punkt świeci emituje własne światło ( nie jest podświetlany jak standardowe Pylony LED) dzięki temu zapewnia dobry kontrast nawet w pełnym słońcu. Kolejnym aspektem poprawiającym skuteczność jest ruch samego napisu. Oko ludzkie jest ze względu na nasze pierwotne instynkty przetrwania jest wyczulone na ruch oznacza to że ruchomy przekaz będzie skuteczniejszy niż niezmieniający się statyczny obraz.

W naszej o

Tablica LED z napisami Tablice świetlne LED

W naszej ofercie znajdziecie państwo dwa modele wyświetlaczy jednokolorowych tekstowych LED. Seria mini oraz Seria MAXi.

Sprawdź ofertę cenową:

Tablice reklamowe LED: Seria MAXI

Tablice tekstowe: Seria mini

Seria mini jest przeznaczona głównie do wyświetlania tekstu w jednej lub w dwóch liniach dlatego występuje wyłącznie w wysokości 16cm. Dla ułatwienia obsługi jest sterowana z pilota co sprawia, że nie musimy się zbytnio zatapiać w samej obsłudze ekranu przez program komputerowy. Możemy obsługiwać tablicę tekstową LED szybko i sprawnie wprowadzając tekst i zmieniając podstawowe ustawienia jak kontrast, godzinę, rodzaj przejść, ikonki, rodzaj czcionki.

Seria MAXi oferuje więcej możliwości i większe formaty tablic tekstowych LED. Występuje w wysokościach 16,32,48,64, 80, 96cm i wielu długościach. Seria tablic ledowych MAXi pozwala wyświetlić nie tylko tekst ale także proste obrazy i animacje jednokolorowe. Seria MAXi jest sterowana przez program komputerowy LPD a sama treść jest nagrywana na kartę SD lub wysyłana bezpośrednio do ekranu tekstowego LED przez WiFi lub LAN. Wyświetlacz LED wifi pozwala zatem na zdalną obsługę bez potrzeby przeciągania dodatkowych kabli sieciowych lub korzystania ze standardowej karty SD, która wymaga dostępu do tablicy tekstowej LED.

Wyświetlacze LED do kościoła

tablica tekstowa LED do kościoła

Tablice tekstowe: Seria mini

Tablice reklamowe LED: Seria MAXI

Przykładowym ciekawym zastosowanie urządzenia jako ekrany LED do kościoła. Służą najczęściej do wyświetlania tekstu pieśni lub ogłoszeń parafialnych. Dzięki prostej zdalnej obsłudze można wyeliminować czasochłonne wydruki na papierze.

Tagi: wyświetlacz tekstowy LED, wyświetlacz tekstowy diodowy, tablica tekstowa LED, płynące napisy LED, przewijane napisy LED, rklama tekstowa LED, tablica LED z napisami, cena, producent, Poznań.

1 komentuj

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *